Son Eklenen
Ana / Galvaniz / Galvaniz Uygulama Alanlarımız

Galvaniz Uygulama Alanlarımız

Galvanizli Çelik Otoyol Bariyerleri
Otokorkuluk; karayolları standardına uygun sıcak daldırma galvanizli olarak üretilmekte olup, çelik otokorkuluk ve halatlı otokorkuluk olarak imalat ve montajı yapılmaktadır.

Galvanizli Otoyol Direkleri
Karayolları şartnamelerine uygun olarak otoyol direği, trafik levhaları, levha direkleri, omega direk, tag direği, kar direkleri ve konstrüksiyonlarının üretimi ve montajı firmamızca yapılmaktadır.

Galvanizli Otoyol Aydınlatma Direkleri
Kaya Galvaniz olarak 3 metre ile 15 metre yüksekliğinde galvanizli direk üretmektedir. Çoğunlukla yol aydınlatması için kullanılan bu direklerin üretimi ve montajı firmamızca yapılmaktadır.

Omega Direk

Omega Direkler, trafik ve uyarıcı levhaları monte etmek amacıyla kullanılmaktadır. Sağlam yapısı ile zorlu iklim ve kullanım koşullarına dayanıklıdır. Gövde boyunca açılmış bulunan sıralı delikli yapısı ile kolaylıkla monte edilir

Poligon Direk

Kaya Galvaniz; 3 mt ile 150 mt aralığında poligonal kesitli istenilen çap, uzunluk ve kullanım sahasına uygun, poligon direklerin projelendirilmesi, statik hesaplaması, imalatı ve montajı konularında hizmet vermektedir.

Bayrak Direkleri

Bayrak Direği; 6 mt ile 150 mt yüksekliğinde galvanizli veya boyalı olarak üretilmektedir. Kaya Galvaniz olarak bayrak direkleri üretimi konusunda birçok seçenek sunulabilmektedir;

Sinyalizasyon Direkleri

Sinyalizasyon Direği, 114 x 4 mm silindirik demir boru şeklindedir. Trafiğin güvenle akışı ve yönetimini sağlamak amacıyla kullanılan bu direkler, ilgili yönetmeliklere göre standart olarak tasarlanıp üretilmektedir.

Enerji Nakil Hattı Direkleri
Alçak Gerilim , Orta Gerilim , Yüksek Gerilim enerji nakil hattı direklerinin imalatı uluslararası normlara uygun bir şekilde yapılmaktadır. Enerji nakil direklerinin üretimi ve montajı firmamızca yapılmaktadır.

Projektör Direkleri
Projektör Direkleri; 10 mt ile 100 mt yüksekliğinde galvanizli veya boyalı olarak üretilmektedir. Galvanizli projektör direkleri poligonal kesitli olup çok çeşitli seçeneklerde sunulmaktadır.

Kamera Direkleri
Kaya Galvaniz olarak görüntü kaybını engellemek üzere kameranın vibrasyonunu önleyecek direk salınımı hesaplanarak gerekli ölçü ve çaplarda projelendirme ve üretim yapmaktayız.

Güneş Enerjili Direkler
Güneş Enerjili Aydınlatma Direği dekoratif görünümünün yanında çevre dostu bir sistemdir. Çeşitli çap ve boylarda galvanizli veya galvaniz üzeri elektrostatik toz boyalı olarak üretimi yapılmaktadır.

Güneş Enerji Sistemleri
Güneş enerjisi sistemlerinin çelik konstrüksiyon çözümlerinin tümünde kullandığı çeliğin geri dönüşümlü bir malzeme olması sayesinde çevreci yapı üretmenin yanına yenilenebilir enerji alanında yatırımcıları teşvik eden çözümleri de ekliyor.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol et

Galvanize Uygun Malzemeler

Galvaniz Prosesi Hemen hemen her tip demir ve çelik ürünler sıcak daldırma yöntemiyle galvanizlenebilir fakat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba Kaya Galvaniz Olarak Aklınızda ki Galvaniz Konusunda Size Yardımcı Olmak İsteriz 0532 723 67 99 Mesaj Yazmak için ikonu tıklayın
Powered by
Hemen Ara
Yol Tarifi Al